diyet center saldırıları üzerine

9 Ocak 2012 Pazartesi

aslında bloga ayda bir girmeyi planlamama rağmen www.diyetcenter.com sitesinden gelen taciz ve çirkin saldırılar sonucu ekstrem bir durum oluştu ve açıklama yapmayı uygun gördüm. çocuğuma zarar vermekle tehdit edebilecek çirkinlikteki internet eşkiyalarıyla hareket eden, bu zavallılara maşa olan insanları uyarmayı borç bilirim.

diyet center admini olan estreya siteye ücretle üye olmadığım bu duruma tepki gösterdiğim için benim ve birkaç üyenin hesabını sorgusuzca kapatmıştır. ardından üyeliklerini kapattığı kişiler hakkında asılsız iddealarda bulunmuştur. yine ismimi ve internet nickimi kullanarak, benim ağzımdan insanlara hakarette bulunmuştur. insanlardan üyelik karşılığı aldığı ücreti faturalandırmadan vergi kaçırmak suretiyle aldığı paraları oğlunun hesabına geçirmiştir. maliye bakanlığı bu konuyu incelemeye alacaktır. delillerin karartılmaması açısından erkenden işlemlere başlamak amacıyla mağdur arkadaşlarla birlikte gerek maliye bakanlığı gerekse savcılığa başvuruları hep birlikte yapalım.

bloğuma yazılan hakaretler hakkında ayrıca dava açılacaktır. henüz 1 yaşındaki bir bebeğin hayatını tehdit eden zavallı insanlar gerekli cezayı almalı aramızda dolanmamalıdır. şimdiye kadar saldırıları ciddiye almamıştım. fakat bu hastalıklı tehditten sonra gerçekten bu insanların toplum içinde serbestçe dolaşmaması gerektiğine inandım.

bloğuma yazan isimsiz arkadaş ve diğer mağdurlar benimle iletişime geçerse sevinirim. tck rumuzu ile yazan arkadaşıma da teşekkür ederim.

estreya sevda sen kim oluyorsun da benim ismimle msn adresi oluşturup, benim ağzımdan insanlara hakaret ediyorsun? insanları kandırmanın bedeli ağırdır. gelip cbox'a farklı farklı nicklerle yazıyorsun. ip numaranı görüyorum senin. cboxa yazanların beton hariç hepsi aynı kişi. beton nickli insana da benim adımdan hakaret etmişsin. para için bütün bunları yapmaya değer mi? hiç mi utanma arlanma yok sende?

mağdur arkadaşlar için aşağıdaki linki incelemelerini tavsiye ederim;
http://www.alomaliye.com/levent_gencyurek_ihbar.htm
http://www.hukuki.net/showthread.php?48311-%DDnternette-tehdit-ve-hakaret-hakk%FDnda

0 yorum: